Soutěž na tvorbu loga

Vážení přátelé,
náš partner, společnost Musetti Slovakia s.r.o., zadává poptávku na tvorbu loga formou soutěže pro nový projekt kavárny s pražírnou, pod názvem "Big Bean".

Logo musí být barevné (2-4 barvy) a musí obsahovat text "Big Bean", navržený bez použití existujících fontů a to ani upravovaných a dále stylizovaný obrázek kávového zrna.

Autor vítězného loga dostane odměnu ve výši 5.000,- Kč za originál loga a autorského práva na jeho neomezené použití. S autorem bude uzavřena smlouva o dílo.

Vaše návrhy zasílejte ve formátu PDF, nebo běžném grafickém formátu v rozlišení dostačujícím k zobrazení na monitoru počítače.

Veškeré soutěžní návrh log budou zveřejněny na www.artodox.eu po ukončení soutěže, tj. po 30.9.2015.

Soutěžní návrhy zasílejte na email:             Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


donate_copyKategorie    Autoři    Poradna    Praktické rady    Kulturní novinky    Pravidla    Výstavy, vernisáže    Zpětné odkazy    Partneři    O nas

Soubory cookie nám pomáhájí v kvalitním a bezproblémovém provozu webových stránek. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie.