O.K.N.A Jan Soukup

   Srdečne vás zvu na svojí první samostatnou výstavu s názvem O.K.N.A ( geOmetrie plastiKa orgaNikA ) probíhající celý srpen v galerii OC ŠESTKA.
   Výstava pojednávající o spojitostech a paradoxech života o oknech jimiž na něj v dnešní době nahlížíme, ze kterých život sledujeme, proto se tato výstava volně pohybuje v rovinách geometrické abstrakce přes plastiky až po organické shluky na první pohled  nesourodých materiálů a barev různorodých jako život a úhly pohledu na svět kolem nás o pohybu a stagnaci které naše životy provází. Její kvalitu a nápaditost nechám na posouzení vám, jelikož umění se stává ze dvou částí čímž jsou dílo a jeho divák. Proto buďte mými diváky a doufám, že vás alespoň některé moje kreace zaujmou či budou inspirovat k vlastní tvorbě SPUD 3,14.

Jan Soukup

           
     
          
 


donate_copyKategorie    Autoři    Poradna    Praktické rady    Kulturní novinky    Pravidla    Výstavy, vernisáže    Zpětné odkazy    Partneři    O nas

Soubory cookie nám pomáhájí v kvalitním a bezproblémovém provozu webových stránek. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie.