Uzávěrka a vyhodnocení vyhlášené soutěže na návrh nového loga pro kavárnu s pražírnou.

Vážení přátelé,
rádi bychom vyhodnotili soutěž na návrh loga, které jsme jako prostředníci pro našeho partnera zveřejnili. V první řadě děkujeme vám všem, kteří jste se zúčastnili naší soutěže. Návrhů dorazil minimální počet, přesto jsme se snažili všechny vyhodnotit objektivně a nezávisle.
Bohužel, některé návrhy nesplňovaly zadání zejména v textové oblasti (použití fontů), přesto jsme i tyto návrhy posoudili a vyhodnotili.
Všechny došlé návrhy byly předloženy zadavateli – společnosti Musetti Slovakia s.r.o., která má vyhrazené právo rozhodnout o vítězném návrhu. Vedení společnosti po předložení všech návrhů a hodnocení se rozhodlo nevybrat vítězný návrh.
Patové vyhodnocení soutěže nás mrzí, přesto všem účastníkům ještě jednou děkujeme.
ZDE si můžete prohlédnout všechny zaslané návrhy.

http://www.artodox.eu/tmp/1.jpg http://www.artodox.eu/tmp/2.jpg http://www.artodox.eu/tmp/3.jpg http://www.artodox.eu/tmp/4.jpg http://www.artodox.eu/tmp/5.jpg http://www.artodox.eu/tmp/6.jpg http://www.artodox.eu/tmp/7.jpg http://www.artodox.eu/tmp/8.jpg
Tvá odpověď
Budeš se muset nejdříve přihlásit, aby si mohl/a odpovědět na tuto otázku


donate_copyKategorie    Autoři    Poradna    Praktické rady    Kulturní novinky    Pravidla    Výstavy, vernisáže    Zpětné odkazy    Partneři    O nas

Soubory cookie nám pomáhájí v kvalitním a bezproblémovém provozu webových stránek. Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie.